Nowa inwestycja na Tylicz-Ski

Mamy super wiadomość dla naszych najmłodszych ,początkujących narciarzy! 
Od tego sezonu stacja narciarska Tylicz-Ski będzie dysponować nowym urządzeniem ➡ wyciągiem taśmowym renomowanej firmy SunKid.

Taśma samobieżna to najbezpieczniejszy i bardzo wygodny sposób stawiania pierwszych kroków na nartach,nauka jest  jeszcze przyjemniejsza i jeszcze bardziej bezstresowa,co jest bardzo ważne zwłaszcza w przypadku naszych Maluszków.

Zapraszamy na nasz stok szkoleniowy przy "Gościńcu"! 

<< Wróć do poprzedniej strony

Mofeta Tylicz

Można w tym wypadku mówić o ciekawej osobliwości przyrodniczej - w Tyliczu została odkryta największa mofeta w Karpatach. W związku z prowadzonymi pracami nad zagospodarowaniem "Mofety Tylicz" znajdującej się w osadzie turystycznej

Muzeum Dziejów Tylicza

W muzeum znajduje się mnóstwo ciekawych eksponatów historycznych związanych lub powiązanych z Tyliczem, z jego mieszkańcami, z dawnym rzemiosłem i cechami Tylicza, są też stare zdjęcia, stroje, instrumenty muzyczne i co najważniejsze stare dokumenty upamiętniające 650-cio letnią historie Tylicza i jego mieszkańców.

 

Szlak Konfederatów Barskich

Zapraszamy Państwa do wspaniałej podróży w czasy Konfederacji Barskiej. Wędrując po malowniczej Gminie Krynicy - Zdroju, napotkacie tablice upamiętniające wydarzenia, które miały tu miejsce.

 

Copyright © 2018 - Odkryj Tylicz
CMS SIRADJE
Korzystając z tej strony, musisz zaakceptować korzystanie z plików cookie do analizy, dostosowanych treści i reklam.  Akceptuj