Tor Gokartowy

TOR GOKARTOWY W TYLICZU

 

Tor gokartowy w Tyliczu zaprasza wszystkich pasjonatów motoryzacji na emocjonujące przejazdy gokartami w sezonie letnim to jest od 01 lipca do 30 sierpnia w godzinach od 14.00 - 20.00. W miesiącach: maj, czerwiec, wrzesień, październik proszę dzwonić i potwierdzić przybycie telefonicznie.

 

W sezonie letnim tor zbudowany jest na płycie lodowiska o powierzchni 1800 m2, szerokość pasa 5-6 metrów. 

 

Tor gokartowy zapewnia profesjonalną obsługę i świetną zabawę!Godziny otwarcia

Sezon letni: codziennie 14:00-20:00 Kontakt

Tylicz, ul. Sportowa (6 km od Krynicy-Zdroju)

Teren Klubu Sportowego "Korona Beskidu"

tel.: 500-725-750

 

Mofeta Tylicz

Można w tym wypadku mówić o ciekawej osobliwości przyrodniczej - w Tyliczu została odkryta największa mofeta w Karpatach. W związku z prowadzonymi pracami nad zagospodarowaniem "Mofety Tylicz" znajdującej się w osadzie turystycznej

Muzeum Dziejów Tylicza

W muzeum znajduje się mnóstwo ciekawych eksponatów historycznych związanych lub powiązanych z Tyliczem, z jego mieszkańcami, z dawnym rzemiosłem i cechami Tylicza, są też stare zdjęcia, stroje, instrumenty muzyczne i co najważniejsze stare dokumenty upamiętniające 650-cio letnią historie Tylicza i jego mieszkańców.

 

Szlak Konfederatów Barskich

Zapraszamy Państwa do wspaniałej podróży w czasy Konfederacji Barskiej. Wędrując po malowniczej Gminie Krynicy - Zdroju, napotkacie tablice upamiętniające wydarzenia, które miały tu miejsce.

 

Copyright © 2022 - Odkryj Tylicz
CMS SIRADJE
Korzystając z tej strony, musisz zaakceptować korzystanie z plików cookie do analizy, dostosowanych treści i reklam.  Akceptuj