Bezpłatne warsztaty graffiti - zapraszamy.

 

Bezpłatne warsztaty graffiti dla młodzieży

Stowarzyszenie „Odkryj Tylicz” we współpracy z Urzędem Miejskim w Krynicy-Zdroju zaprasza młodzież w wieku powyżej lat 12 z terenu gminy do udziału w bezpłatnych warsztatach graffiti.
Warsztaty realizowane w dniach 10-13 października br. w budynku byłego Gimnazjum w Krynicy-Zdroju przy ul. Szkolnej 3, stanowią jedno z działań realizowanych w ramach projektu „Kryniczanie dla Niepodległej – cykl wydarzeń kulturalno-artystycznych propagujących polskie tradycje niepodległościowe” współfinansowanego przez Województwo Małopolskie.
Harmonogram zajęć:
10.10. (środa) – godz. 17.00 – 19.30
11.10. (czwartek) – godz. 17.00 – 19.30
12. 10. (piątek) – godz. 17.00 – 19.30
13.10. (sobota) – godz. 9.00 – 13.30

Zapisy na zajęcia i szczegółowe informacje: tel. 18 472 55 07 (w godz. 8-15).

<< Wróć do poprzedniej strony

Mofeta Tylicz

Można w tym wypadku mówić o ciekawej osobliwości przyrodniczej - w Tyliczu została odkryta największa mofeta w Karpatach. W związku z prowadzonymi pracami nad zagospodarowaniem "Mofety Tylicz" znajdującej się w osadzie turystycznej

Muzeum Dziejów Tylicza

W muzeum znajduje się mnóstwo ciekawych eksponatów historycznych związanych lub powiązanych z Tyliczem, z jego mieszkańcami, z dawnym rzemiosłem i cechami Tylicza, są też stare zdjęcia, stroje, instrumenty muzyczne i co najważniejsze stare dokumenty upamiętniające 650-cio letnią historie Tylicza i jego mieszkańców.

 

Szlak Konfederatów Barskich

Zapraszamy Państwa do wspaniałej podróży w czasy Konfederacji Barskiej. Wędrując po malowniczej Gminie Krynicy - Zdroju, napotkacie tablice upamiętniające wydarzenia, które miały tu miejsce.

 

Copyright © 2019 - Odkryj Tylicz
CMS SIRADJE
Korzystając z tej strony, musisz zaakceptować korzystanie z plików cookie do analizy, dostosowanych treści i reklam.  Akceptuj