Jesli na narty - to do Tylicza
Wpisany przez Janusz K   
poniedziałek, 16 stycznia 2012 13:34

alt

Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy i narciarska przygoda.

Kolejka krzesełkowa - stacja narciarska Tylicz-Ski.
Przedstawiamy kilka zdjęć zrobionych w ubiegłym roku.

Zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa.

alt
alt

alt

     

 

Ośnieżone stoki, piękne krajobrazy i narciarska przygoda.

  Już teraz wszystko to, czeka na Ciebie i Twoich bliskich w krainie rodzinnego szusowania – Stacji Narciarskiej Tylicz.
Urozmaicone 5 km tras o różnym stopniu trudności i wygodna kolej krzesełkowa, umożliwią relaks na śniegu. Położenie ośrodka w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, duże powierzchnie stoków, spokojna okolica, dobry dojazd i baza noclegowa zapewnią udany wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Stacja Narciarska Tylicz jest idealnym miejscem do nauki jazdy na nartach i snowboardzie.

Wiemy, że nie ma nic wspanialszego niż roześmiane buzie małych narciarzy. To właśnie z myślą o nich, a także o wszystkich rozpoczynających śnieżną przygodę, powstał wyciąg BABY SKI.  Miejsce gdzie maluchy komfortowo i bezpiecznie wypróbują swoich sił i znajdą kompanów do wspólnej zabawy.

Po pierwszych lekcjach można rozpocząć szusowanie na małym stoku. Różnica terenu pozwala poczuć prędkość na nartach, a mimo to wciąż gwarantuje bezpieczeństwo. Szerokie trasy zjazdowe oraz dwa oświetlone wyciągi orczykowe dają szansę na doskonałą jazdę nawet po zmroku. Tutaj początkujący narciarze poczują czym jest radość śnieżnego szaleństwa, a doświadczeni wypróbują swych sił na początek sezonu. U stóp wzniesienia znajduje się mała, przytulna gospoda Gościniec.

Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy na główny stok. Szerokie, naśnieżane i oświetlone trasy, zapewnią komfort oraz różnorodność jazdy. Ukształtowanie naszego stoku umożliwia 11 różnych zjazdów z górnej stacji kolei. Korona Tylicza bo tak nazwaliśmy te wszystkie zjazdy, urozmaici narciarski wypoczynek. Na szczycie możesz wybrać trasę o różnym stopniu trudności.

Bez wątpienia znajdziesz tutaj coś dla siebie.


 

Artykuły na stronie